HP Pc 290G2 + Monitor V214A 21″, 8GB, 500GB HDD, Core i3

74,200 L

Njesi kompjuteri + Ekran 21 inch me rezolucion HD dhe procesor te gjenerates se 8. I kompletuar dhe gati per pune. I pershtatshem per detyra te perditshme dhe te punuarit ne paketen Office dhe programe te ndryshme finance. Pershtatet per pune ne shtepi ose ne zyre. 

  • Intel Core i3-8100
  • 8GB RAM + 500GB HDD
  • 21″ Display
  • Integrated Graphics

Shitur , Vijne perseri

SKU: SACB0686 Modeli: 290G2 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-8100

Processor Frequency

3.6 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

500GB HDD

DISPLAY
Screen size

21"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Integrated Intel HD Graphics

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim