HP Pc 290G2 + Monitor V214A 21″, 4GB, 500GB HDD, Core i3

59,900 L

Njesi kompjuteri + Ekran 21 inch me rezolucion HD dhe procesor te gjenerates se 8. I kompletuar dhe gati per pune. I pershtatshem per detyra te perditshme dhe te punuarit ne paketen Office dhe programe te ndryshme finance. Pershtatet per pune ne shtepi ose ne zyre. 

  • Intel Core i3-8100
  • 4GB RAM + 500GB HDD
  • 21″ Display
  • Integrated Graphics

Ka stok

SKU: SAZB0686 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
12 kg
Brand
Color

Black

DESKTOP SPECIFICATION
Processor

Intel® Core™ i3-8100

Processor Frequency

3.6 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4

Memory

500GB HDD

DISPLAY
Screen size

21"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Integrated Intel HD Graphics

MONITOR SPECIFICATION
Panel Type

TN with LED backlight

Resolution

FHD (1920 x 1080 @ 60 Hz)

Response Time

5ms

Viewable image area (diagonal)

52.58 cm (20.7 in)

Aspect ratio

16:9

Viewing angle (typical)

Up to 90° horizontal
Up to 65° vertical

Brightness

200 cd/m2

Color gamut

72% NTSC

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu