HP Pc Pro 400G5 + V214A Monitor 21″, 8GB, 1TB HDD, Core i7

99,900 L

Njesi kompjuteri + Ekran 21 inch me rezolucion HD dhe procesor te gjenerates se 8. I kompletuar dhe gati per pune. I pershtatshem per detyra te perditshme dhe te punuarit ne paketen Office dhe programe te ndryshme finance. Pershtatet per pune ne shtepi ose ne zyre. 

  • Intel Core i7-8700
  • 8GB RAM + 1TB HDD
  • 21″ Display
  • Intel UHD Graphics 630

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 71 copë
SKU: SAZB6501 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
14 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-8700

Processor Frequency

3.2 GHz

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

1TB HDD

DISPLAY
Screen size

21"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 630

KEYBOARD & MOUSE
Type

Wired

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu