VETEM ONLINE

HP Printer Laser 107W

15,990 L

 

Cilesi dhe tekst te mprehte. Cilesi printimi deri ne 1200 x 1200 DPI dhe shpejtesi printimi 20 faqe per minute. Printim vetem bardh e zi. Funksioni baze eshte printimi por mund te lidhet me pajisje celular dhe mund te kopjoj dhe skanoj cdo dokument me ane te aplikacionit  HP Smart app me lidhje wireless. Ze shume pak vend dhe mund ta vendosni pothuajse kudo ne zyren apo shtepine tuaj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
Standard functions

Print

Wireless Printing

Yes

Printer Type

Laser

Color Capability

Black and White

Print Speed

up to 21 ppm

PRINT
Automatic 2-sided Printing

Not specified

Time for the First Print Out

As fast as 8.3 sec

PAPER HANDLING
Paper Input

Up to 150 sheets

Paper Output

Up to 100 sheets

Resolution

600 x 600 dpi

MEDIA SPECIFICATIONS
Types and Sizes

A4; A5; A5(LEF); B5 (ISO); B5 (JIS); Oficio; Envelope (DL, C5); 76 x 127 to 216 x 356 mm

Weights

60 to 163 g/m²

CONNECTIVITY
Standart

Hi-Speed USB 2.0 port, Wireless 802.11 b/g/n

Plug and Play

Auto Wireless Connect; HP Smart Install

DIMENSIONS & WEIGHTS
Dimensions

331 x 215 x 178 mm

Weight

4.16 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Preinstalled introductory HP LaserJet Black print cartridges (~0.5K pages, WW)
  • Setup Guide
  • Reference Guide
  • Regulatory Statements Flyer
  • Power cord
  • USB cable
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu