HP Pro G2 MT + Monitor V197 18.5″, 4GB, 500GB HDD, Pentium

49,900 L

Njesi kompjuteri + Ekran 18.5 inch me rezolucion Ful HD. I kompletuar dhe gati per pune. I pershtatshem per detyra te perditshme dhe te punuarit ne paketen Office. Pershtatet per pune ne shtepi ose ne zyre. 

Ka stok

SKU: SACB0699 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black

DESKTOP SPECIFICATIONS
Processor

Intel® Pentium® G5400

Processor Frequency

Base frequency 3.7 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR3

Memory

500GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 610

MONITOR SPECIFICATIONS
Panel Type

TN

Resolution

1366 x 768 at 60Hz

Response Time

5ms

Viewable image area (diagonal)

46.9 cm (18.5 in) widescreen

Aspect ratio

16:9

Viewing angle (typical)

Up to 90° horizontal/65° vertical

Brightness

200 cd/m2

Color support

Up to 16.7 million colors with the use of FRC technology

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim