HP Probook 450 G6 15.6″, 8GB, 240GB SSD + 1TB HDD, Core i5

97,500 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 8 dhe karte grafike NVIDIA 2GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet, programe finance dhe programe editimi.

  • Intel Core i5-8265H
  • 8GB RAM + 1TB HDD and 240GB SSD
  • 15.6″ FHD Display
  • NVIDIA GeForce MX130 2GB

Shitur , Vijne perseri

SKU: SACD7139 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Silver

Type

Probook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8265U

Processor Frequency

Base frequency 1.60 GHz, Max frequency up to 3.90 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

240GB SSD + 1TB HDD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® MX130 2GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(3) USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1)
(1) USB Type-C 3.0 (3.1 Gen 1)
(1) HDMI 1.4b
(1) Audio jack 3.5mm

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

45 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.00 kg

Height

19 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu