HP Probook 455 G7 15.6″, 8GB, 256GB SSD, AMD

99,990 L

 

Plotësojini detyrat dhe punët tuaja me laptopin HP ProBook 455 G7 me procesorët e avancuar me tetë bërthama AMD Ryzen™ 7 4700U dhe baterinë që zgjatë përgjatë gjithë ditës. Është shumë funksional dhe ka dizajn të lehtë e të hollë gjë që ju mundëson ta merrni lehtësisht me vete. 

  • AMD Ryzen™ 7 4700U
  • 8GB RAM + 256GB SSD
  • 15.6″ HD Display
  • AMD Radeon™ Graphics

Ka stok

SKU: ITD1483 Modeli: 1F3M7EA#BH5 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SanDisk Ultra Memory Card

990 L2,490 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2020

DESIGN
Color

Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 7 4700U

Processor family

AMD Ryzen™ Processors

Processor Frequency

Base frequency 2.0GHz
Max Up to 4.1GHz

Processor Cache

8MB of L3 Cache

Processor cores

8 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

2 SODIMM

SSD Details

PCIe® NVMe™

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

SVA

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Intel® Wireless-AC 9260 802.11 b/g/n/ac (2×2)

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Bluetooth® 5.0

PORTS & INTERFACES
Details

2 USB 3.1 Gen 1;
1 SuperSpeed USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™);
1 Stereo headphone/microphone combo jack;
1 RJ-45;
1 HDMI 1.4;
1 AC power

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Stereo speakers

CAMERA
Front Camera

720p HD camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

45 Wh

Number of battery cells

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2 kg

DIMENSIONS

36.49 x 25.69 x 1.89 cm

POWER
AC Adapter Power

HP Smart 65 W External AC power adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

36 MUAJ

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu