HP Probook 455 G8 15.6″, 8GB, 256GB SSD, AMD

89,990 L

 

Plotësojini detyrat dhe punët tuaja me laptopin HP PROBOOK 455 G8 me procesorin AMD Ryzen™ 5 5600U dhe baterinë që zgjatë përgjatë gjithë ditës. Është shumë funksional dhe ka dizajn të lehtë dhe të hollë gjë që ju mundëson ta merrni lehtësisht me vete. 

• AMD Ryzen™ 5 5600U
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ HD Display
• AMD Radeon™ Graphics

Ka stok

SKU: ITD1644 Modeli: 4K788EA#ABD Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SanDisk Ultra Memory Card

990 L2,490 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 5 5600U

Processor family

AMD family

Processor Frequency

Up to 4.20 GHz

Processor Cache

3MB

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-3200

Memory

256GB

SSD Details

PCIe® NVMe™

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6 (802.11ax)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Bluetooth® 5.0

PORTS & INTERFACES
Details

1x USB 3.1 Gen1 Type C
3 x USB 3.1 Gen1 connectors (USB 3.0 Typ A)
1 x HDMI

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Stereo speakers

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating System

Windows 10 Pro

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

45 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.70 kg

DIMENSIONS

35.94 x 23.39 x 1.99 cm

POWER
AC Adapter Power

HP Smart 65 W External AC power adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

36 MUAJ