Second Chance

HP Probook 640 G2 14″, 8GB, 130GB SSD, Core i5

14,990 L

 

HP Probook 640 G2 14” është i pajisur me procesor të fuqishëm Intel® Core™ I5-6200U , Ram 8GB dhe memorje 130 GB SSD pavarësisht përmasave të tij, të cilat e bëjnë më paraktik për t’a marrë kudo me vete.

• Intel® Core™ I5-6200U
• 8GB + 130GB SSD
• 14” HD Display
• Intel® HD Graphics 520

Ka stok

SKU: LAP275 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Announced

2016

Design
Color

Grey

TYPE

Notebook

PROCESSOR
Processor

Intel® Core™ i5-6200U

Prcessor frequency

2.3 GHz

Cache

3 MB

Processor cores

2 cores

MEMORY
Ram

8GB

RAM Type
Memory

130GB SSD

DISPLAY
Screen size

14"

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 520

GPU Memory

Shared

PORTS
Ports Details

USB-C charging port – One
USB 3.0 port (1 Charging) – Two
RJ-45 / Ethernet – One
Docking connector – One
Headphone / microphone (combo jack ) – One
AC port (4.5 mm) – One
DisplayPort 1.2 – One
VGA – One

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, Wireless

Wi-Fi

Intel 802.11a/b/g/n/ac (2×2)

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

4.1

AUDIO
Built-in Microphone

Dual-microphone array

Built-in Speakers

Integrated stereo speakers

Camera

720p HD

KEYBOARD
Numeric Keyboard

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery capacity

48 Wh

Battery Cells

3

WEIGHT AND DIMENSIONS
Weight

2.31 kg

Dimensions

20 x 15 x 4 inches

POWER
AC ADAPTER POWER

45 W

Security
FINGERPRINT

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj