Second Chance

HP ProBook 640 G4, 14″, 16GB, 250GB SSD, Core i5

39,990 L

 

Hapni dhe organizoni çdo informacion në çast. Ekran me pamje shumë të mirë dhe plot ngjyra. I lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. Mund të hap programe që kërkojnë performancë mbi mesataren pa asnjë problem.

• Intel® Core™ i5-8250U
• 16GB RAM + 250GB SSD
• 14″ IPS Full HD Display
• Intel® UHD Graphics 620

Ka stok

SKU: LAP288 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 15%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Dell G15 5511, 15.6″, 32GB, 512GB SSD, Core i7

169,990 L
Kurseni: 30,000 L
- 17%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Asus TUF Dash F15 Gaming 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

177,990 L
Kurseni: 37,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2018

DESIGN
Color

Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8250U

Processor Family

8th Generation Intel® Core™ i5

Processor Frequency

1.6 GHz base frequency, up to 3.4 GHz with Intel Turbo Boost Technology

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

RAM Type

DDR4

Memory

250GB SSD

SSD Details

PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 620

GPU Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

SOFTWARE
Operating system
NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

802.11a/b/g/n/ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
Details

(1) USB Type-C connector (charging)
(1) USB 3.1 Gen 1 (charging)
(2) USB 3.1 Gen 1
(1) HDMI 1.4
(1) VGA port
(1) RJ-45/Ethernet port
(1) Headphone/microphone combo jack
(1) AC power port

AUDIO
Built-in Microphone

Integrated dual-array microphone

Built-in Speakers

Integrated stereo speakers

CAMERA
Front Camera

720p HD HP Privacy Camera

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

3-cell lithium polymer

Battery Capacity

48 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.73 kg

Dimensions

34.03 x 24.13 x 2.11 cm

POWER
AC ADAPTER POWER

45 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj