Second Chance

HP ProDesk 400 G4 Mini Tower, 8GB, 250GB SSD, Core i5

24,990 L

 

Kompakt dhe me peshë të vogël. I përshtatshëm për të kryer detyra të përditshme si të punuarit në Power Point, Exel, dhe programe të cilët kërkojnë performancë. Mund të vendoset edhe sipër në tavolinë.

• Intel® Core™ i5-7500
• 8GB RAM + 250GB SSD
• Intel HD Graphics 630

Ka stok

SKU: PC152 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
Announced

2017

Design
Color

Black

TYPE

ProDesk

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-7500

Processor Frequency

Up to 3.80 GHz maximum Turbo Frequency

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM Type
Memory

250GB SSD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 630

OPTICAL DRIVE
DVD

yes

Networking
Ethernet LAN

Yes

PORTS & INTERFACES
DETAILS

•Standard
(4) USB 2.0: rear
(4) USB 3.1: (2) front, (2) rear
PS/2: optional
(1) DisplayPort
(1) VGA
(1) Headset, front
(1) Audio line-in, rear
(1) Audio line-out, rear
(1) RJ-45 Ethernet
•Optional
(1) Serial (RS-232) and PS/2 combination, rear
•Internal
(2) Internal SATA storage connectors

Audio
AUDIO DETAILS

Speaker System available

Software
Operating system
Power
POWER SUPPLY

180 W

WEIGHT & DIMENSIONS
DIMENSIONS (H x W x D)

499.11 x 399.03 x 230.12 mm

WEIGHT

4.6 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Desktop

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj