I perdorur

HP ProDesk 600 G1 SFF 8GB, 500GB, Core i5

16,000 L

Kompakt dhe me peshe te vogel. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme si te punuarit ne Powerpoint, Exel, dhe programe te cilet kerkojne performance. Mund te vendoset edhe siper ne tavoline

Ka stok

SKU: PC09 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-4590

Processor Frequency

Base frequency 3.3 GHz, Max frequency up to 3.7 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR3

Memory

128GB SSD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 4600

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim