I perdorur

HP Prodesk 600G1 Tower 8GB, 500GB, Core i7

27,000 L

HP Prodesk eshte i shpejte dhe mund te kryeni lehtesisht shume veprime njeheresh, ne vetem pak kohe. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme si te punuarit ne Powerpoint, Exel, dhe programe te cilet kerkojne performance mbi mesataren.

Ka stok

SKU: PC06 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-4790

Processor Frequency

3.6 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR3

Memory

500GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 4600

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim