HP S700 2.5″ 250 GB SATA III SSD

4,500 L8,500 L

SSD e brendshme me kapacitet 250GB. Shpejtesi leximi deri ne 555MB/s dhe shpejtesi shkrimi deri ne 515MB/s.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

250GB, 500GB, 512GB

Read Speed

555MB/s

Write Speed

515 MB/s

Dimensions

69.8 x 100.2 x 7 mm

Weight

250 g

Features

Protect your data files with the HP SSD S700 series
Better performance, more durable
Higher-order LDPC error correction, more secure and reliable storage
Short summary description HP S700 2.5" 250 GB Serial ATA III 3D NAND:

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin