HP Slim USB Keyboard and Mouse

4,500 L

Tastiere e plote dhe maus i rehatshem. E rehatshme dhe me taste jo te zhurmshem. Lidhje me fishe me gjatesi 1.8 meter. Maus optik me gjatesi fishi 1.8 meter me 3 butona + rrotulluesen, sensor levizje deri ne 1000 dpi.

Ka stok

Shitur: 69 copë
SKU: SBBC0022 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Brand
Compatibility

Compatible across all notebooks and desktops platform with Windows Vista/7/8/10 and USB port available.

System requirements

Windows Vista, Windows 7; Windows 8, Windows 8.1, Windows 10. Available USB port

Dimensions

Keyboard: 1.71 x 6.83 x 8.27 in; Mouse: 0.33x 1.79 x 0.72 in

Weight

Keyboard: 1.32 lb; Mouse: 0.15 lb

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim