Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

HP Spectre X360 16″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

199,990 L

Kurseni: 60,000 L

:
:
:

Ekran 16 inch me rezolucion 3K+ Ultra HD me prekje. Plotë ngjyra dhe pamje kristal e pastër. Tastierë e plotë me ndriçim. Kontrolloni dhe plotësoni çdo detyrë të mundshme. Hapni dhe organizoni çdo informacion në çast. 

• Intel® Core™ i7-12700H
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 16″ 3K+ UHD Touch Display
• Intel® Iris® Xᵉ Graphics

Ka stok

SKU: ITD1631-BL Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2022

DESIGN
Color

Blue

Type

Notebook 2-in-1

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-12700H

Processor Family

11th Gen Core i7

Processor Frequency

Max Turbo Frequency 4.70 GHz

Processor cores

14 cores

Processor cache

24MB

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB

Memory slots

on board

SSD Details

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

16"

Panel Type

UWVA

Aspect Ratio

16:9

Touchscreen

Yes

Display Resolution

3072 x 1920

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2×2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Bluetooth® 5.2

PORTS & INTERFACES
Details

2 Thunderbolt™ 4 with USB4™ Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); 1 SuperSpeed USB Type-A 10Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge); 1 HDMI 2.1; 1 AC smart pin; 1 headphone/microphone combo[19,20]

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Audio by Bang & Olufsen with 4 speakers

CAMERA
Front Camera

HP True Vision 5MP IR camera with camera shutter, temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones

SOFTWARE
Operating System

Windows 11 Home

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium Polymer (LiPo)

Battery Capacity

83 Wh

Nr. of battery cells

6

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2 kg

POWER
AC Adapter

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj