HP Stereo Headset H2800

2,900 L

 

Kufjet HP H2800 janë të përshtatshme për celularë, kompjuter, laptop ose tablet. Janë shumë të rehatshme dhe mund t’i merrni lehtësisht me vete pasi peshojnë vetëm 120g.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, White

Connectivity

Wired

Compatibility

Works with tablets, smartphones, PCs and other devices with 3.5 mm connectivity

Product dimensions

14.2 x 18 x 6.2 cm

Weight

0.3 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Stereo Headset H2800

1 x Quick Start guide