HP Victus 16T 16.1″, 512GB + 32GB Optane SSD, Core i5

129,990 L133,990 L

 

Laptopi i lojërave Victus 16,1 inç ka atë që ju nevojitet për të luajtur. Procesor Intel® Core™ i5-11400H, grafikë të fuqishme NVIDIA® GeForce RTX™ dhe një sistem ftohjeje të përmirësuar. Përveç këtyre vjen edhe me rezolucion të lartë dhe ekran të shpejtë. Ndjehuni profesionis me Victus!

• Intel® Core™ i5-11400H
• 8GB, 16GB RAM, 512GB + 32GB Optane SSD
• 16.1″ FHD Display
• NVIDIA GeForce RTX 3050

Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Black

Type

Gaming Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-11400H 4.5 GHZ

Processor family

11th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Up to 4.5GHz

Processor Cache

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB, 16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB + 32GB Optane SSD

Memory slots

2

SSD Details

M.2 PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

LED

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

144Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce RTX 3050

Graphics Memory

4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Shared

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Intel® Wi-Fi CERTIFIED 6™ AX201 (2×2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

BT 5.0

PORTS & INTERFACES
Details

SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate (DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)

1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge)

2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate

1 headphone/microphone combo jack

1 microSD media card reader
1 Power in
1 RJ45
1 Headphones/mic

AUDIO
Built-in Microphone

Dual-array microphones

Built-in Speakers

dual speakers

CAMERA
Front Camera

HP Wide Vision 720p HD camera with integrated dual array digital microphones

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Precision Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

70 WH

Number of battery cells

4-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.46kg

Dimensions

14.57 x 10.24 x 0.93 in

POWER
AC Adapter Power

200 W Smart AC power adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu