Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

HP Victus Gaming 15 15.6″, 8GB, 512GB SSD, Core i5

104,990 L

Kurseni: 15,000 L

:
:
:

Laptopi HP Victus është krijuar për lojëra. Ky laptop i hijshëm ofron procesor të fuqishëm Intel® Core™ i5 dhe grafikë NVIDIA GeForce GTX. Dizajni i këtij laptopi është po aq mbresëlënës sa hardueri i tij me shumë opsione ngjyrash, termale të përditësuar dhe një kamerë HD me reduktim të zhurmës së përkohshme. Përveç këtyre vjen edhe me rezolucion të lartë dhe ekran të shpejtë. Ndjehuni profesionis me Victus!

• Intel® Core™ i5-12450H
• 8GB RAM, 512GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB

Ka stok

SKU: ITD1582-S Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Black

Type

Gaming Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-12450H

Processor family

12th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Up to 4.40 GHz

Processor Cache

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

8 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

8 GB DDR4 3200 DIMM

Memory

512GB

Memory slots

1

SSD Details

M.2 PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

Anti-glare

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

144Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce GTX 1650

Graphics Memory

4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

GDDR6

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6 MT7921 (2×2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

BT 5.2

PORTS & INTERFACES
Details

1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate (DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge);
1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge);
1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate;
1 HDMI 2.1;
1 RJ-45;
1 AC smart pin;
1 headphone/microphone combo[19]

AUDIO
Built-in Microphone

Dual-array microphones

Built-in Speakers

dual speakers

CAMERA
Front Camera

HP Wide Vision 720p HD camera with temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 11 Home

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Precision Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

52.5 Wh

Number of battery cells

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

3.3kg

Dimensions

14.09 x 10.04 x 0.93 in

POWER
AC Adapter Power

200 W Smart AC power adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Victus Gaming 15 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj