HP Wired Mouse Gaming Reactor

9,500 L

Thuajini lamtumire problemeve te meparshme me mausin. Me teknologjin e butonave optikal-mekanik dhe me kohe reagimi 0.2ms, eshte 3 here me i shpejte se maus-at zakoneshem. Reagim me te shpejte gjate kohes qe luani, dhe me durueshmeri deri ne 50 milion klikime.

Ka stok

Shitur: 48 copë
SKU: SBCC5100 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
PERFORMANCE
Mouse Grip Style

Ergonomic, Palm grip

Handedness

Right-handed

Tracking Method

Optical

Maximum Sensitivity

16000 dots per inch

Number of Buttons (Total)

6

CONNECTIVITY
Wired Connectivity

USB Type A

Operating System Compatibility

Windows

Plug and Play Operation

Yes

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

Height 4.823 inches
Width 3.15 inches

Weight

5.67 ounces

FEATURES
Details

Gaming
Lighting RGB
Customizable Lighting

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim