HP Wired Optical Mouse 100

1,290 L

 

Ju prezantojmë me mausin optik 100 nga HP. Lidhet shumë lehtë me çdo kompjuter apo laptop të pajisur me portë USB dhe ka precizion të lartë. Mund të përdoret edhe me dorën e majtë edhe me të djathtën.

Ka stok

SKU: SBCC0401 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

System Requirements

Windows, Mac OS

Resolution

1600 dpi

Controls

3 Buttons

Bluetooth

No

Weight

80 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Wired Mouse 100
1 x Product notice