Second Chance

HP Z400 Workstation 16GB, 120GB SSD + 500GB HDD, Intel Xeon

16,990 L

 

Me ndërtimin e ri revolucionar dhe dizajnin e tij të guximshëm,  HP Z400 ju ndihmon të arrini më shumë me çdo minutë të kohës suaj. Mund të hapni dhe punoni shumë gjëra falë kombinimit të teknologjisë së fundit të procesorit, grafikës dhe memories.

• Intel® Xeon® Processor W3550
• 16GB, 120GB SSD+500 HDD
• NVIDIA® NVS™ 300

Ka stok

SKU: PC71-3 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
14 kg
Brand
Design
Color

Black

Type

Workstation

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Xeon® Processor W3550

Processor Frequency

2.66GHZ

Processor cores

4

MEMORY AND STORAGE
Ram

16GB

RAM Type

DDR3-SDRAM

Maximum RAM

16 GB

Memory

120GB SSD + 500GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® Quadro® 2000 1GB

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

Networking
ETHERNET LAN

Gigabit – 10/100/1000Mb/s.

PORTS & INTERFACES
Details

USB 2.0 ports x 8
PS/2 ports x 2
Ethernet LAN (RJ-45) x 1
Microphone in x 1
Headphone outputs x 1

POWER
Power supply

475 W wide-ranging, active Power Factor Correction, 85% Efficient.

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

168 mm x 455.3 mm x 450.2 mm

Weight

13.5 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Z400

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj