Second Chance

HP Z400 Workstation 8GB, 1TB HDD, Intel Xeon

8,990 L

 

Me ndërtimin e ri revolucionar dhe dizajnin e tij të guximshëm,  HP Z400 ju ndihmon të arrini më shumë me çdo minutë të kohës suaj. Mund të hapni dhe punoni shumë gjëra falë kombinimit të teknologjisë së fundit të procesorit, grafikës dhe memories.

• Intel® Xeon® Processor W3550
• 8GB RAM + 1TB HDD
• NVIDIA® Quadro® 2000 1GB

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
14 kg
Brand
PROCESSOR DETAILS
Processor model

W3530

Processor

Intel® Xeon® Processor W3550

Processor cores

4

MEMORY AND STORAGE
Ram

8GB

RAM Type

DDR3-SDRAM

Memory

1TB HDD

Maximum RAM

16 GB

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® Quadro® 2000 1GB

SOFTWARE
Operating system
PORTS & INTERFACES
Details

USB 2.0 ports x 8
PS/2 ports x 2
Ethernet LAN (RJ-45) x 1
Microphone in x 1
Headphone outputs x 1

POWER
Power supply

475 W

OPERATIONAL CONDITIONS
Storage temperature

-40 – 60 °C

Operating relative humidity

8 – 85%

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

168 mm x 455.3 mm x 450.2 mm

Weight

13.5 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Z400

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj