Second Chance

HP Z420 Workstation 16GB, 12GB SSD + 500GB HDD, Intel Xeon

18,990 L

 

Performanca që dëshironi. Vlera që ju nevojitet. HP Z420 ju jep zgjerueshmëri profesionale me një çmim të shkëlqyeshëm. Me procesorin E5-1607 nga Intel, RAM-in 16GB dhe kartën grafike NVIDIA® Quadro® ky model ka gjithçka që ju nevojitet.

• Intel® Xeon® Processor E5-1607
• 16GB RAM, 120GB SSD + 500GB HDD
• NVIDIA® Quadro® K4000 2GB

Ka stok

SKU: PC64-2 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
13 kg
Brand
Design
Color

Black

TYPE

Workstation

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Xeon® Processor E5-1607

PROCESSOR FREQUENCY

Processor Base Frequency 3.0 GHz

PROCESSOR CORES

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

RAM Type

DDR4

Memory

120GB SSD + 500GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® Quadro® K4000

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

ETHERNET LAN

Integrated Intel GbE LAN

PORTS AND CONNECTORS
DETAILS

• Front: 2 USB 3.0,
1 USB 2.0,
1 IEEE 1394a standard,
1 microphone in,
1 headphone out,
HP 22-in-1 Media Card Reader (optional)
• Rear: 2 USB 3.0,
4 USB 2.0,
1 IEEE 1394a standard ,
2 IEEE 1394b ports via optional add-in PCIe card,
1 audio in,
1 audio out,
1 microphone in,
2 PS/2,
1 RJ-45 to integrated Gigabit LAN,
1 serial via optional adapter
• Internal: 6 USB 2.0,
supports up to three HP Internal USB Port Kits (one two-port kit on each 2×5 header)

Audio
AUDIO DETAILS

Integrated Intel/Realtek HD ALC262 Audio; Creative Recon3D PCIe Audio Card; optional HP Thin USB Powered Speakers

Power
Power supply

600 W 90% Efficient, Custom PSU

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions (H x W x D)

17.63 x 7.0 x 17.5 in (44.76 x 17.78 x 44.52 cm)

WEIGHT

13 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Workstation

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj