Second Chance

HP ZBook G4 Workstation 15.6″ 32GB, 500GB SSD, Core i7

69,990 L

 

ZBook 15 G4 ka performancë të lartë. Procesor Intel® Core™ i7-7820HQ dhe me plotë hapsirë për të ruajtur të dhëna të ndryshme. Ekran me madhësi 15.6 inch me rezolucion Full HD. Kartë grafike me memorie të dedikuar për të kryer punë të ndryshme si dizajn ose në përpunimin e video, NVIDIA® Quadro M2200 4GB. Prodhuar për të punuar me orë të gjata. Laptopi perfekt për të kryer punë të ndryshme në programe të paketës Adobe dhe jo vetëm.

• Intel® Core™ i7-7820HQ
• 32GB RAM + 500GB SSD
• 15.6″ Full HD Display
• NVIDIA® Quadro M2200 4GB

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2017

DESIGN
Color

Black

Type

Workstation

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-7820HQ

Processor frequency

Processor Base Frequency 2.90 GHz
Max Turbo Frequency 3.90 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

8 MB

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Memory

500GB SSD

SSD details

M.2 SATA FIPS SSD

Card reader integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® Quadro M2200 4GB

GRAPHICS MEMORY

4GB

On-board graphics adapter

Yes

Discrete graphics adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Intel® Dual Band Wireless-AC 8265 802.11a/b/g/n/ac (2×2)

Ethernet Lan

Yes

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
Details

Left side:
• 1 RJ-45
• 1 USB 3.0 (charging)
• 1 VGA
Right side:
• 1 power connector
• 2 USB Type-C™ (Thunderbolt™ 3, DisplayPort™ 1.2, USB 3.1)
• 2 USB 3.0
• 1 stereo microphone-in/headphone-out combo

AUDIO
Built-in Microphone

Dual-microphone array

Built-in Speakers

Integrated stereo speakers
Audio by Bang and Olufsen

CAMERA
Front camera

720p HD

KEYBORD
Numeric keypad

Yes

Pointing device

Touchpad

BATTERY
Battery technology

Lithium polymer

Battery capacity

90 WHr

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions (W x D x H)

386 x 264 x 26 mm (15.2 x 10.4 x 1 in)

Weight

Starting at 2.59 kg (5.7 lb)

POWER
AC ADAPTER POWER

150 W

SECURITY
Fingerprint reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Power adapter

Garancia e produktit

12 Muaj