Të Përdorura

HP Zbook G5 17.3″, 16GB, 500GB SSD, Core i7

74,990 L

 

HP ZBook 17 G5 Mobile Workstation është një laptop me performancë të lartë i krijuar për profesionistët që kërkojnë fuqi dhe aftësi të ngjashme me desktopin. Me ekranin e tij 17,3″, procesorin Intel Intel® Core™ i7-8850H dhe 16 GB RAM, ai mund të përballojë detyra të vështira si redaktimi i përmbajtjes, hedhjen e të dhënave dhe zhvillimi i realitetit virtual. Karta grafike e dedikuar NVIDIA Quadro P5200 siguron një pamje të qartë dhe të qartë, ndërsa mjaft opsionet e ruajtjes, duke përfshirë një 500GB NVMe PCIe SSD, ofron qasje të shpejtë te skedarët. Portat Thunderbolt 3 ofrojnë transferim të shpejtë të të dhënave dhe opsione lidhjeje, dhe gjithashtu përmban Wi-Fi, Bluetooth, kartë sim dhe lexues SmartCard. Duke funksionuar në Windows 10, ky stacion pune është ndërtuar për të përmirësuar rrjedhat e punës të prodhimit audio dhe video.

 

• Intel® Core™ i7-8850H
• 16GB RAM + 500GB SSD
• 17.3″ Full HD Display
• NVIDIA Quadro P5200 16GB

Ka stok

SKU: LAP210-2 Modeli: ZBook 17 G5 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

TYPE

Workstation

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-8850H

PROCESSOR FAMILY

8th Generation Intel® Core™ i7 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

2.6GHz Up to 4.3GHz

PROCESSOR CACHE

9 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

RAM TYPE

DDR4

Memory

500GB SSD

MEMORY SLOTS

4 slots

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Display Size

17.3''

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Refresh Rate

60Hz

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA Quadro P5200

GRAPHICS MEMORY

16GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

DDR5

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Cellular, Wired, WiFi

SIM

4G

WI-FI MODEL

802.11ac (2×2)

ETHERNET LAN

Gigabit Ethernet

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

• Left Slide
2 x Card Reader
3 x USB 3.0
1 x RJ45
1 x Kensington Lock

• Right Side
2 x Thunderbolt 3
1 x Mini Display
1 x HDMI
1 x Microphone/Headphone Combo
1 x Power Connector

Audio
BUILT-IN MICROPHONE

Integrated Dual-Microphone Array

BUILT-IN SPEAKERS

Dual Stereo Speakers
Audio by Bang & Olufsen

Camera
FRONT CAMERA

720p HD Webcam with IR

SOFTWARE
OPERATING SYSTEM

Windows 10

KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

ClickPad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Li-Ion

BATTERY CAPACITY

96 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

6-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

3.2 KG

Dimensions

41.6 x 28.8 x 3.35 cm

Power
AC POWER ADAPTER

200W

SECURITY
FINGERPRINT READER

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Power Adapter

Garancia e produktit

12 Muaj