Huawei Mediapad T3 9.6 Wifi

19,000 L

Tablet per te gjithe familjen. Nuk demton shikimin, performance e larte, i sigurt dhe i thjeshte per tu perdorur. 

Shitur , Vijne perseri

SKU: ITD1053-GR Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Gray

Announced

2017

GENERAL
Dimensions

229.8 x 159.8 x 8 mm (9.05 x 6.29 x 0.31 in)

Weight

460 g (1.01 lb)

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

9.6"

Display Resolution

800 x 1280 pixels

PLATFORM
OS

Android 7.0 (Nougat), EMUI 5.1

Chipset

Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425 (28 nm)

CPU

Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53

GPU

Adreno 308

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

16GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (5MP)

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (2MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.0, A2DP

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS

Radio

FM radio

Vendi i karikimit

Micro USB

BATTERY
Battery

4800mAh

FEATURES
Sensors

Accelerometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu