Ofertë!
OFERTË ONLINE

HUAWEI MediaPad T5, 4G+WiFi

15,990 L

Kurseni: 2,000 L

HUAWEI MediaPad T5 10 është një tablet tërheqës me dizajn premium dhe të rafinuar. Trupi i tij metalik simetrik është krijuar me kujdes dhe me detaje. Është shumë i lehtë (rreth 460 g) mjaftueshëm për të qenë lehtësisht i lëvizshëm dhe i kontrollueshëm. Vjen me ekran me madhësi 10.1 inç dhe rezolucion 920 x 1200 i cili ju mundëson pamje plot ngjyra dhe të detajuara.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Announced

2018

GENERAL
DIMENSIONS

243 x 164 x 7.8 mm

WEIGHT

460 g

CONNECTIVITY

GSM / HSPA / LTE

DISPLAY
DISPLAY TYPE

IPS LCD

DISPLAY SIZE

10.1 inches

DISPLAY RESOLUTION

1920 x 1200 pixels

PLATFORM
Operating system
CPU

Octa-core (4×2.36 GHz Cortex-A53 & 4×1.7 GHz Cortex-A53)

GPU

Mali-T830 MP2

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

CARD SLOT

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
MAIN CAMERA

5 MP, f/2.4, AF

VIDEO MAIN
SELFIE CAMERA

2 MP, f/2.4

SOUND

divider, with stereo speakers

LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS

VENDI I KARIKIMIT

microUSB 2.0

BATTERY
Battery Capacity

5100mAh

FEATURES
SENSORS

Accelerometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Tablet x 1

Charger x 1
Eject tool x 1
Quick Start Guide x 1