I perdorur

Huawei P9 Lite

15,600 L

P9 lite vjen me nje sere ndryshimesh ne permiresimin hardware duke e bere dizajnin shume te vecante. Kombinimi perfekt mes dizajnit dhe performances, te gjitha me cmim konkurues.

Ka stok

SKU: TLPP9L-G Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2016

Color

Gold

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

146.8 x 72.6 x 7.5 mm (5.78 x 2.86 x 0.30 in)

Weight

147 g (5.19 oz)

Build

Front glass, plastic body

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

3,000 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

16GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

5.2"

Display Resolution

1080 x 1920 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

HiSilicon Kirin 650 (16 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-T830 MP2

CAMERA
Main Camera

Single (13MP)

Single Details

13 MP, f/2.0, 1/3.1", 1.12µm, AF

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Details

8 MP, f/2.0

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes
24-bit/192kHz audio

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.1, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

NFC

Yes (L31, L21 only)

Radio

FM radio

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Sensors

Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

Garancia e produktit është 6 Muaj.

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu