Huawei Watch GT 3

34,990 L

 

Një kryevepër e vërtetë, Huawei Watch GT 3 vjen me ekran 3D AMOLED dhe  me rripa të rafinuar për një pamje moderne dhe të sofistikuar. Monitorimi i saktë i rrahjeve të zemrës.
HUAWEI TruSeen™ 5.0+ paraqet modulin e sapo përmirësuar të rrahjeve të zemrës që përfshin tetë fotodioda dhe dy grupe burimesh drite. Kombinuar me një lente xhami të lakuar për veshje të rehatshme, redukton ndjeshëm ndërhyrjet e jashtme duke lejuar monitorimin e saktë të rrahjeve të zemrës edhe gjatë ushtrimeve të rënda.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

JPT-B19/ ODN-B19

Color

Brown, Titanium, Black

Dimension and Weight
Case Size

46 mm

Wrist Size

140-210 mm

Weight

Approximately 42.6 g(without the strap)

Watch Case
Material

Front case: stainless steel
Rear Case: plastic

Watch strap

Black Fluoroelastomer Strap,
Brown leather strap
Stainless steel strap

Display
Screen size

1.43 inches

Display type

Amoled

Display Resolution

466 x 466 pixels

Touchscreen

Yes,supports slide and touch gestures.

Sensors

Accelerometer sensor

Gyroscope sensor

Geomagnetic sensor

Optical heart rate sensor

Air pressure sensor

Temperature sensor

Button

Power button + function button, upper button supports the rotatable crown

System Requirements

HarmonyOS 2 or later, Android 6.0 or later, iOS 9.0 or later

Waterproof Level

5 ATM water-resistant

Connectivity

GPS Supported

Bluetooth Supported

Speaker

Supported

Microphone

Supported

Temperature

-20℃~+45℃

Humidity

5%~95% (non-condensation)

Charging

Wireless charging

Battery Life

Up to 14 days

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Watch x 1

Charging cradle x 1

User Guide & Safety Information x 1