HUB Converter Type-C To VGA

2,100 L

Adaptor Type-C ne VGA per te lidhur celularin, tabletin ose kompjuterin tuaj me monitor ose projektor me porte VGA. Mundeson rezolucion deri ne 1080p me frekuence 60Hz e cila eshte e pershtatshme me shumicen e monitoreve dhe projektoreve.

Ka stok

SKU: CNT63 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand