HUB For Surface Pro

2,400 L

Kompakte dhe e lehte ne peshe. Adaptor per porte interneti Gigabit. Transferimi i te dhenave ne vetem pak sekonda.

Ka stok

SKU: CAHUB-FP01 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand