HyperX Alloy Origins Core Mechanical Gaming Keyboard

12,990 L

 

HyperX Alloy Origins Core është një tastierë ultra kompakte dhe e qëndrueshme, që përmban çelësa mekanikë të personalizuar HyperX të krijuar për t’u dhënë lojtarëve përzierjen më të mirë të stilit, performancës dhe besueshmërisë. Alloy Origins Core është me trup të plotë alumini, në mënyrë që të qëndrojë e ngurtë dhee qëndrueshme kur shtypen tastet. Gjithashtu këmbët e tastierës ju lejojnë të zgjidhni nga tre nivele të ndryshme animi. Zgjidhni ndërmjet çelësit mekanik ngjyrë blu ose të kuqe.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Blue, Red

Features

Tenkeyless keyboard featuring custom HyperX mechanical switches.
HyperX mechanical switches
Full aircraft-grade aluminum body
Ultra-compact TKL design with detachable USB-C cable
RGB backlit keys with radiant lighting effects
Advanced customization with HyperX NGENUITY Software
Three adjustable keyboard tilt angles
Onboard memory for three profiles

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mechanical Gaming Keyboard,
1 x Detachable USB Cable,
1 x Quick Start Guide