BEST DEALS

HyperX Cloud Orbit S Stereo Gaming Headset

29,990 L

 

Përmirësoni përvojën tuaj të lojës me tinguj më të pastër dhe më të butë. Nëse doni të luani dhe të ndiheni si një profesionist i vërtetë atëherë këto janë kufjet perfekte për ju. Janë super të rehatshme dhe kan mikrofon të integruar me cilësi zëri kristal.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Orbit S

Color

Black

Headphone Specifications
Driver

Planar transducer, 100 mm

Form Factor

Over ear, circumaural, closed back

Frequency Response

10Hz–50,000Hz

T.H.D

< 0.1% (1 kHz, 1 mW)

Ear Cushions

Memory Foam

Connections and Features
USB Specification

USB 2.0

Bit-Depth

Stereo: 16 bit
Hi-Res Stereo and 7.1
Surround: 24 bit

Audio Controls

Onboard audio controls, In-line audio controls

Microphone Specification
Element

Electret condenser microphone

Polar Pattern

Uni-directional, Noise-canceling

Battery Specifications
Battery Life

Analog 3.5mm mode: 10 hours

Charge Time

3 hours

Physical Specifications
Weight

367 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gaming headset

1 x Detachable mic

1 x Detachable headset cable USB-A

1 x Detachable Headset Cable USB-C

1 x Detachable headset Cable 3.5mm

1 x Quick Start Guide