HyperX Cloud PlayStation Wired Gaming Headset

9,990 L

 

Kufjet HyperX Cloud janë një produkt zyrtar i licencuar i PlayStation®. Përjetoni komoditetin me HyperX me shkumë memorie të mbështjellë me lëkurë premium. Zhyt veten në botën e lojës me audio të pastër kristal dhe bas të përmirësuar. Merrni aventura të reja me një kufje që është projektuar për të qenë të qëndrueshme, me një kornizë të fortë alumini. Mikrofoni i anulimit të zhurmës është i ndashëm që të mund të bisedoni me mikun tuaj ose ta hiqni atë kur nuk është e nevojshme. 

Ka stok

SKU: DUN1462-B Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Headphone Specifications
Driver

Dynamic, 53mm with neodymium magnets

Form Factor

Over ear, circumaural, closed back

Frequency Response

15Hz-25kHz

Sensitivity

-39dBV (0dB=1V/Pa,1kHz)

T.H.D

< 2%

Frame Type

Aluminum

Ear Cushions

Memory foam and premium leatherette

Microphone Specification
Element

Electret condenser microphone

Polar Pattern

Uni-directional, Noise-cancelling

Connections and Features
Audio Controls

In-line audio controls

Physical Specifications
Weight

0.71lb

Cable Length (imperial) and type

Headset cable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gaming Headset,
1 x Detachable Mic,
1 x Quick Start Guide