HyperX Cloud Stinger Gaming Headphones

8,990 L

 

HyperX Cloud Stinger™ është kufja ideale për lojtarët që kërkojnë rehati, cilësi superiore të zërit dhe komoditet të shtuar. Rrotullohen në një kënd 90 gradë për një përshtatje më të mirë. Audio të përmirësuar dhe sinjale audio pozicionale për t’ju mbajtur në krye të lojës tuaj. Kontrolli intuitiv i volumit në kufjet e veshit dhe mikrofoni i anulimit të zhurmës që rrotullohet në heshtje e bëjnë të lehtë përdorimin dhe përputhshmëria me shumë platforma ju lejon të shijoni të njëjtën rehati dhe përvojë të përmirësuar audio në PC ose konsola.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 29%
GËZUAR FESTAT
Ofertë!

Apple HomePod Mini

11,990 L
Kurseni: 5,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black/Red

Specification
Form factor

Over Ear, Circumaural, Closed back

Audio Controls

Onboard controls

Connection Type

Wired 3.5mm (4-pole CTIA)

Cable length

4.26ft headset cable, 5.57ft PC extension cable

Ear Cushions

Memory foam and premium leatherette

Element

Electret condenser microphone

Frame Type

Steel sliders

Frequency Response

18Hz-23kHz

Sensitivity

102dBSPL/mW at 1kHz

Sensitivity - Microphone

-40dBV (0dB=1V/Pa,1kHz)

Included Virtual Surround Sound

DTS Headphone:X

Total Harmonic Distortion

< 2%

Driver

PC, PS5™, PS4™, Xbox Series X, S™, Xbox One™, Nintendo Switch™, Mobile

Weight

272 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HyperX Cloud Stinger Gaming Headphones

1 x Manual