HyperX Pulsefire FPS Pro RGB Gaming Mouse

4,990 L

 

Dizajn i gjithanshëm në formë kompakte, ky maus është ndërtuar për rehati dhe qëndrueshmëri. Shfrytëzojeni sa më shumë kohën tuaj të lojës me mausin e lojërave nga HyperX. Bëjeni tuajin sa hap e mbyll sytë!

Ka stok

SKU: DUN1396-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Dell Laser Wired Mouse MS3220

2,490 L2,790 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Connectivity

Wired

Color

Black

Buttons

6

Onboard Memory

3 profiles

Connection Type

USB 2.0

Cable length

5.9ft

Left/ Right Buttons Durability

20 million clicks

Left/ Right Buttons Switches

Omron

Sensor

Pixart PMW3389

Speed

450 IPS

Resolution

Up to 16000 DPI

Compatibility

PC, PS5™, PS4™, Xbox Series X, S™, and Xbox One™. Software Compatibility: HyperX NGENUITY

Weight

90g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HyperX Pulsefire FPS Pro Gaming Mouse

1 x Manual