Iiyama 24.5″ Prolite Monitor PL2560H

19,990 L

 

Nëqoftëse jeni ose kërkoni të bëheni një lojtar profesionist, Iiyama Monitor Prolite PL2560H është perfekt për ju. I përgatitur me teknologjinë FreeSync, me një refreshing rate prej 144Hz dhe response time 1Ms. Me këtë lloj monitori do të jeni i pari në komunitetin e lojtarëve.

Ka stok

SKU: MON106 Modeli: PL2560H Kategori: , , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
Color

Black

Display information
Screen size

24.5"

PANEL TYPE

TN LED

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

ASPECT RATIO

16:9

PANEL BRIGHTNESS

400 cd/m²

STATIC CONTRAST

1000:1

ADVANCED CONTRAST

80M:1

RESPONSE TIME

1ms

VIEWING ZONE

Horizontal/vertical: 170°/160°, right/left: 85°/85°, up/down: 80°/80°

COLOUR SUPPORT

16.7mln (sRGB: 99%; NTSC: 72%)

HORIZONTAL SYNC

30 – 167kHz

VIEWABLE AREA W X H

543.74 x 302.61mm, 21.4 x 11.9"

PIXEL PITCH

0.283mm

Interfaces
INPUT

HDMI x1 (v.2.0)
DisplayPort x1 (v.1.2)

HDCP

yes

HEADPHONE CONNECTOR

yes

Features
BLUE LIGHT REDUCER

Yes

SPEAKERS

2 x 2W

Mechanical
DISPLAY POSITION ADJUSTMENTS

Height, pivot (rotation), swivel, tilt

VESA MOUNTING

100 x 100mm

Power
POWER SUPPLY

AC 100 – 240V, 50/60Hz

Dimension & Weight
DIMENSION

557.5 x 370 (500) x 210mm

WEIGHT

5.6kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Cable