END OF SUMMER

IMILAB Fitness Smart Watch W01

3,990 L

 

Orë inteligjente unike fitnesi që mbështet mbi 70 mënyra sportive me një ekran 1,69 inç me prekje të plotë. Ajo ofron një sipërfaqe më të madhe të ekranit kështu që mund të mbajë më shumë informacion. Ora inteligjente IMILAB W01 ju lejon të gjurmoni me saktësi hapat e ndërmarrë në kohë reale, monitorimin e rrahjeve të zemrës gjatë gjithë ditës, distancën e udhëtuar, kaloritë e djegura, cilësinë e gjumit dhe modelet e gjumit. Brenda trupit të hollë, bateria e integruar 220 mAh siguron energji të mjaftueshme për rreth 15 ditë dhe ju mundëson të shmangni ngarkimet e shpeshta. Me teknologjinë e rezistencës ndaj ujit 3ATM, ora inteligjente W01 nuk do të dëmtohet edhe nëse lani duart dhe notoni ndërsa mbani orën e fitnesit. E përkryer për të përmbushur nevojat tuaja të përditshme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Rose Gold

HARDWARE
Model

W01

Compacibility

Android 4.4 or above
IOS 9.0 or above

Features

1.69-inch Full-Touch Square Screen
True Color Display
70+ Sports Modes
SpO2 Monitor
24h Bio Tracker
24h Heart Rate Monitoring
Female Caring
15-Day Battery Life
3ATM Water Resistance
38g Lightweight
Customizable Dials and Stylish Straps
Call and Message Notifications
Sleep Tracker and Alarm Clock

Dimensions

35 x 44.6 x 10.3mm

Weight

1

Water resistant Grade

3 ATM

Battery Capacity

220 mAh

Battery Type

Li-ion

Theoretical Charging Duration

5V

Typical Usage Scenario Battery Life

15 days

Material

TFT

Size

1.69''

Resolution

240 x 280

Touchscreen

Full Touch

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x IMILAB Fitness Smart Watch W01

1 x Charging Cable

1 x User manual