Imilab KW66 Activity Band

4,990 L

 

Modeli me i ri nga Imilad. Jetegjatesi baterie deri ne 30 dite dhe 15 dite perdorim te perditshem. Rezistente ndaj ujit dhe pluhurave. Monitorim te rrahjeve te zemres 24 ore. Cdo e dhene e marr nga ora analizohet nepermjet aplikacionit ne telefon.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Green, Silver

HARDWARE
Model

KW66

Compacibility

Android 5.1 or above
IOS 9.0 or above

Waterproof Rating

IP68

FUNCTIONS
Details

Call reminder, Info push, Bluetooth music, Alarm

Sensor

heart rate sensor

Alert Type

Vibration

CONNECTION
Bluetooth Version

V5.0

DISPLAY
Screen Type

1.28 inch 3D TFT 3D Curved Screen

Resolution

HD

Operating Method

Touch screen

BATTERY
Battery Type

Lithium polymer

Battery Capacity

340mAh

Basic mode

About 30 days

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim