OFERTA VETËM ONLINE

IMILAB Smart Watch W12

5,990 L

 

Modeli me i ri nga Imilad. Ka jetegjatesi baterie deri ne 30 dite, eshte rezistente ndaj ujit dhe pluhurave dhe ju ofron monitorim  24 ore te rrahjeve te zemres. Ora vjen me dizajn teper elegant e ekran 1.32 inch IPS. Ka rezistence ndaj ujit IP68, qe do te thot mund ta mbani edhe kur lani duart apo bie shi.

Ka stok

SKU: CNG1801-B Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

HARDWARE
Model

W12

Compacibility

Android 5.1 or above
IOS 9.0 or above

Waterproof Rating

IP68

FUNCTIONS
Details

Call reminder, Info push, Bluetooth music, Alarm

Sensor

Heart-rate Sensors
Proximity Sensor
Accelerometer

Alert Type

Vibration

CONNECTION
Bluetooth Version

V5.0

DISPLAY
Screen Type

1.32” HD screen

Resolution

HD

Operating Method

Touch screen

BATTERY
Battery Type

Lithium polymer

Battery Capacity

330mAh

Basic mode

About 30 days

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x IMILAB Smart Watch W12

1 x Charging Cable

1 x User manual