Innovation It SSD Superior Retail 1TB M.2

9,990 L

 

SSD i brendshem M2 me 1TB memorie. Shpejtesi leximi dhe shkrimi deri ne 550 MB/s.

Ka stok

SKU: ECM321 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Design

Solid State Module (SSM)

Memory

1TB SSD

Form factor

M.2 2280

Interface

M.2 / BM key (SATA)

Hard Drive Interface

USB 1.1

Read

550MB / s

Write

500MB / s

Memory modules

3D NAND TLC

Protocol

AHCI

Package Dimensions

‎20 x 20 x 11 cm

Item Weight

40 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Innovation It SSD Superior Retail 1TB M.2