Instax Mini Colorful Films

990 L1,490 L

 

Film i pershtatshem per aparatet FUJIFILM INSTAX Mini. Mund te zgjidhni mes shumellojshmerise se ngjyrave dhe dizajnit. 

Film Type
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Paketimi perfshin

10 Filma

Film Type

Confetti, Macaron, Pink Lemonade, Shiny Star, Airmail, Black, Candy Pop, Comic, Monochrome, Rainbow, Sky Blue, Stained Glass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim