Intelligent Flight Battery for Spark

5,500 L

 

Bateri per drone DJI Spark. Kjo bateri vjen me kapacitet 1480 mAh dhe ju mundeson deri ne 16 minuata kohe fluturimi ne varesi te kushteve te motit.

Ka stok

SKU: DJI140 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Aksesore per

Dron

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu