Intelligent Flight Battery Mavic 2

13,900 L

Bateri e pershtatshme per drone DJI Mavic 2 Pro dhe Mavic 2 Zoom. Kapaciteti 3850 mAh dhe mundeson deri ne 31 minuta kohe fluturimi. 

Shitur , Vijne perseri

SKU: DJI170 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Aksesore per

Dron

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu