Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

iPhone 14 Pro Max Silicone Case MagSafe

6,990 L

Kurseni: 1,000 L

Kover origjinal për modelin iPhone 14 Pro Max, vjen në dy ngjyra, blu dhe e zezë. Material rezistent silikoni. Dizenjuar nga Apple për të komplimentuar iPhone 14 Pro Max.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Compatible Models

iphone 14 Pro Max

Color

Midnight, Blue

Features

• Soft-Touch
• Silicone exterior
• Protection
• Aesthetic
• Resistant

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iPhone 14 Pro Max Silicone Case MagSafe