Iphone Lighting to USB OTG GL-163

890 L

 

Adaptor i vogël dhe shumë estetik nga lighting në USB 3.0. Është i përshtatshëm për iPhone, iPad dhe ju mundëson një kalim shumë të shpejtë të të dhënave.

Ka stok

SKU: CNG1680 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Silver

Material

Aluminum alloy

Function

Charging, Data transmission, OTG transfer

Compatibility

IOS 13 system for iphone & ipad

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x OTG GL-163