Iphone X Adapter and Lightning Cable

990 L

 

Karikues dhe fishe karikimi per iPhone X.

Ka stok

SKU: MST014 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

White

Cable Size

up to 1m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Iphone X Adapter and Lightning Cable