J15 TWS Earbuds

1,700 L

Ndjeni muziken sikur te jeni ne koncert. Me teknologjine me te fundit te Bluetooth 5.0 dhe lidhjen automatike gjithcka behet me e lehte. Mikrofon te integruar, rezistente ndaj ujit dhe me 3 ore telefonate dhe degjimi te muzikes tuaj te preferuar.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 235 copë
SKU: J15-B Modeli: J15 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black

Wireless Type

Bluetooth

Active Noise-Cancellation

Yes

Connectors

USB

Frequency Response Range

20-40000Hz

Microphone

Yes

Bluetooth

Bluetooth 5.0

Control Button

Yes

Sensitivity

85dB

Waterproof

Yes

Features

Smart charging case
Smart touch
Stereo call
Long-lasting battery life
Lightweight design

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim