Ofertë!

Jabra Halo Fusion Bluetooth Wireless Headset

3,900 L

Kufjet me bluetooth Jabra Halo Fusion te cilat mund te nderrohen nga muzika ne telefonate pa asnje problem vetem me ane te nje butoni me prekje. Me peshe te lehte dhe te rehatshme. Jetegjatesi baterie deri ne 6 ore.

Ka stok

SKU: DUN431-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

DUN095-S1

Samsung Galaxy Buds+

13,500 L15,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Driver Size

0.35" / 9 mm

Frequency Response

20 Hz to 20 kHz

Sensitivity

98 dB at 1 kHz

Impedance

16 Ohms

Maximum Power Handling

10 mW

Pickup Pattern

Omnidirectional

Bluetooth Profiles

A2DP 1.2
AVRCP 1.4
HFP 1.6
HSP 1.2

Bluetooth

4.0

Wireless Range

32.8' / 10 m

Multipoint Support

Yes

Maximum Paired Devices

8

Charging Port

Micro-USB

Runtime

6.5 Hours
19 Days (Standby)

Recharge Time

2 Hours

Dimensions

6.12 x 5.35 x 1.12" / 155.6 x 136.05 x 11 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim